ДАТА ВИХОДУ APPLE VR ( ЦІНА, ХАРАКТЕРИСТИКИ, ЧУТКИ )

APPLE VR

Дата виходу APPLE VR ?

Ще на початку вересня автори “Bloomberg” повідомили, що Apple випустить три гарнітури з доповненої реальності. Анонс першого шолома змішаної реальності передбачається у 2023 році.

Характеристики

Співробітники Apple розповіли журналістам, що шолом альтернативної реальності матиме вбудовану систему сканування обличчя. Відповідно до розкритої інформації, пристрої отримають камери, які збирають інформацію з облич користувачів. Інсайдери заявили, що гарнітура з функціями AR/VR стане відмінною від аналогічних пристроїв конкурентів.

За допомогою системи розпізнавання облич, схожої на Face ID в iPhone, можна розблокувати портативний гаджет. Тепер користувачі можуть підтвердити різні операції без участі рук, наприклад оплату продуктів харчування.

І ще один важливий момент – це його технічні особливості. Шолом віртуальної реальності матиме зовнішню камеру, необхідну для роботи функцій доповненої реальності.

Чутки про контролери

Виявлено інформацію про нестандартну технологію TrueDepth, яка може бути використана в комплекті з гарнітурою віртуальної реальності Apple. На думку компанії, жести рук можуть бути сумісні з фізичними контролерами, і в патентному документі йдеться про це.

Ціна APPLE VR

З іншого боку, більш просунутий пристрій коштуватиме набагато дорожче за vr шоломи від конкурентів – щонайменше вдвічі. Вартість майбутнього апарату оцінюється в 3000$.

Heilung
Heilung

"Хто володіє інформацією - той володіє світом"

Add a comment