Дата виходу Oculus Quest 3 (ціна, характеристики, чутки)

Data vyhoda oculus quest

Дата виходу Oculus Quest 3?

Зараз немає ніякої точної інформації і точна дата виходу Oculus Quest 3 поки не відома. Але, згідно з аналітиками програмного забезпечення, швидше за все Project Cambria (проект тієї ж команди) вийде раніше. А в мережі виявлено джерело, яке стверджує що преміальна гарнітура буде випущена в другому кварталі 2022-го. Але ймовірніше, Oculus буде представлений на виставці META 2023 Connect.

Характеристики

Можна сміливо сказати про те, що в новій гарнітурі з’явиться більша роздільна здатність екрану. Я думаю Oculus Quest 3 може використовувати більш нову технологію екранів для uOLED.

Частота оновлення швидше за все буде в 120Гц, але його можливості можуть покращитися при оновленні. Компанія Meta може дозволити використовувати технологію компанії Create, яка дозволяє створювати світлові поля.
Рендеринг буде поліпшеним що дозволить стерти межу між візуальними ефектами реальної і віртуальної реальності.

У SDK розробника Oculus Unity з’явилася функція для повного відстеження тіла.

Чутки про контролерів

На Ютуб-каналі Basti564 з’явилися перші скріншоти, на яких показано, що оновлення вже в дорозі. Система має звичну форму та інфрачервоні камери, які можуть бути замінені, прибираючи необхідність у кільцях стеження.

Ціна Oculus Quest 3

Швидше за все, він буде дешевшим, ніж проект Cambria, але не факт, що це буде офіційний цінник. За фактом, вартість Oculus 2 становила лише 299 $, а не 349 $. Якщо цінова політика збережеться, то третій квест може стати ще більш доступним, ніж попередня версія.

Heilung
Heilung

"Хто володіє інформацією - той володіє світом"

Add a comment