Найкращі VR Ігри за жанрами – PCVR, QUEST і PSVR

Лучшие VR игры по жанрам - PCVR, QUEST и PSVR

Кращі VR Ігри за жанрами від змагальних шутерів до MMO або божевільних ритмічних ігор і розслаблюючих головоломок для PCVR (vr ігри для пк), QUEST і PSVR.

Найкращі VR-шутери від першої особи:

Назва гри Доступні платформи Краткий опис
Half-Life: Alyx PCVR Half-Life: Alyx – це повернення Valve у світ Half-Life у форматі віртуальної реальності. Історія неймовірної битви з жорстокою расою.
Boneworks PCVR Boneworks – це нещодавня VR-гра, що об’єднує в собі елементи пригодницького екшену та фізичних головоломок.
The Walking Dead: Saints & Sinners PCVR, Quest, PSVR The Walking Dead: Saints & Sinners – гра, повністю заснована на серії “Ходячі мерці”.
Onward PCVR, Quest Onward – комбінує геймплей у стилі військового симулятора з віртуальною реальністю.
Pavlov (Pavlov Shack) PCVR, Quest Pavlov – це багатокористувацький шутер у VR з основним акцентом на комунікацію та співпрацю гравців.
Contractors PCVR, Quest Contractors – командна багатокористувацька шутер-гра для пристроїв віртуальної реальності.
Zero Calibre VR PCVR, Quest Zero Calibre – це військовий шутер від першої особи, розроблений для VR. Ви можете грати в одиночну кампанію або з друзями в кооперативі.
Compound PCVR Compound – це рогалик-шутер з елементами вільного пересування в ретро-стилі.

Кращі VR ігри в жанрі головоломок:

Назва гри Доступні платформи Краткий опис
A Fisherman’s Tale PCVR, Quest, PSVR A Fisherman’s Tale – це головоломна пригодницька гра в VR, де ви граєте роль рибалки, що знаходиться всередині самого себе.
The Talos Principle PCVR The Talos Principle – це головоломна гра від першої особи, у якій гравець розв’язує складні головоломки та досліджує філософські теми.
Red Matter PCVR, Quest, PSVR Red Matter – це головоломна гра в жанрі пригод, дія якої розгортається в дистопічному науково-фантастичному світі.
Maskmaker PCVR, PSVR Maskmaker – гра, у якій ви досліджуєте таємничий світ масок і вирішуєте головоломки, щоб розкрити секрет їхнього походження.
I Expect You To Die PCVR, Quest, PSVR I Expect You To Die – це секретний агент, у якого є телекінетичні здібності, і ваша місія – зупинити злу корпорацію.
Keep Talking and Nobody Explodes PCVR, Quest, PSVR Keep Talking and Nobody Explodes – один гравець замкнений у віртуальній кімнаті з бомбою, а решта гравців повинні давати інструкції для знешкодження бомби.
GNOG PCVR, PSVR GNOG – це головоломна гра в 3D-світі іграшок і секретів.
Tetris Effect PCVR, Quest, PSVR Tetris Effect – це нове втілення класичної головоломки, що перетворилася на приголомшливу візуальну і звукову симфонію.
Obduction PCVR, PSVR Obduction – вважається духовним спадкоємцем Myst і Riven. У грі гравець потрапляє на дивні алієнівські світи з людськими елементами в навколишньому середовищі.
Myst PCVR, Quest Myst – ласкаво просимо на острів Міст, місце з безліччю загадок і таємниць.
Budget Cuts PCVR, Quest, PSVR Budget Cuts – це гра в жанрі стелс-екшен, в якій гравцеві належить подолати охорону і вирішити головоломки.

Кращі VR ігри в жанрі ритмічних ігор:

Назва гри Доступні платформи Краткий опис
Beat Saber PCVR, Quest, PSVR Beat Saber – це ритмічна VR-гра, де ви використовуєте світлові мечі, щоб різати блоки під музику.
Synth Riders PCVR, Quest, PSVR Synth Riders – це ритмічна VR-гра, де ви взаємодієте з музикою, катаючись на віртуальних лижах.
PistolWhip PCVR, Quest, PSVR Pistol Whip – це ритмічна VR-гра, у якій ви стаєте героєм бойовиків, б’ючись із ворогами під ритм музики.
Ragnarock PCVR, Quest, PSVR Ragnarock – це ритмічна VR-гра, у якій ви б’єтеся з ордами ворогів, використовуючи молоти під музику.
X-Fitness PCVR X-Fitness – це VR-гра, яка поєднує в собі елементи фітнесу та ритмічних ігор для тренування та розвитку ваших фізичних можливостей.
Audica PCVR, Quest Audica – це ритмічна VR-гра, у якій ви стріляєте в ноти під музику, використовуючи віртуальні пістолети.

Кращі VR ігри в жанрі пригод:

Назва гри Доступні платформи Краткий опис
Lone Echo PCVR Lone Echo – це науково-фантастична пригода в невагомості, де ви граєте за робота-помічника і досліджуєте космічну станцію.
Trover Saves The Universe PCVR, PSVR Trover Saves The Universe – це комедійна пригода від творців “Ріка і Морті” з унікальною віртуальною реальністю.
Moss PCVR, PSVR Moss – це пригодницька гра, у якій ви стаєте союзником мишеняти на ім’я Квілл і допомагаєте йому пройти крізь небезпеки та загадки.
Star Wars: Tales From the Galaxy’s Edge Quest Star Wars: Tales From the Galaxy’s Edge – це пригодницька гра у всесвіті Зоряних воєн, де ви зможете випробувати себе в ролі героя галактики.
Star Wars: Vader Immortal Quest, PSVR Star Wars: Vader Immortal – це серія пригодницьких ігор у світі Зоряних воєн, де ви стаєте учнем Дарта Вейдера.
Stormland PCVR Stormland – це відкритий світ науково-фантастичної пригоди, де ви воюєте з роботами і досліджуєте величезний світ на плаваючих островах.
Minecraft VR PCVR Minecraft VR – це віртуальна реальність, у якій ви можете досліджувати, будувати та виживати в знаменитій пісочниці Minecraft.
Stride PCVR Stride – це паркур-пригода у віртуальній реальності, де ви зможете випробувати відчуття стрибків, бігу та польоту над міськими дахами.
Westworld Awakening PCVR, PSVR Westworld Awakening – це пригодницька гра в жанрі виживання, заснована на знаменитому серіалі “Westworld”.
Hellblade VR PCVR, PSVR Hellblade VR – це пригодницька гра з елементами психологічного жаху, в якій ви досліджуєте похмурий світ скандинавської міфології.
Resident Evil 7 PCVR, PSVR Resident Evil 7 – це хоррор-пригода, в якій ви досліджуєте занедбаний особняк, повний небезпек і зомбі, в спробі вижити.

Кращі VR ігри в жанрі RPG і виживання:

Назва гри Доступні платформи Краткий опис
Asgard’s Wrath PCVR Asgard’s Wrath – це епічна пригодницька RPG, в якій ви вступаєте в битву з богами і монстрами в світі скандинавської міфології.
Until You Fall PCVR Until You Fall – це рогалик-екшен у віртуальній реальності, де ви воюєте з ворогами, покращуєте своє спорядження та занурюєтеся в глибини пекла.
Blade & Sorcery PCVR Blade & Sorcery – це фізична бойова система в VR, в якій ви воюєте з супротивниками, використовуючи мечі, списи і магію.
Blade & Sorcery: Nomad Quest Blade & Sorcery: Nomad – це мобільна версія фізичної бойової системи в VR, де ви воюєте з супротивниками і використовуєте різну зброю.
Skyrim VR PCVR, PSVR Skyrim VR – це VR-версія популярної рольової гри The Elder Scrolls V: Skyrim, де ви вирушите в епічну пригоду у фентезійному світі.
Fallout 4 VR PCVR Fallout 4 VR – це VR-версія популярної постапокаліптичної RPG, де ви виживаєте у світі ядерної війни та досліджуєте спустошені ландшафти.
Into The Radius PCVR Into The Radius – це виживання у відкритому світі з елементами горору, де ви досліджуєте аномальну зону, повну небезпек і таємниць.
Township Tale PCVR Township Tale – це багатокористувацька RPG у віртуальній реальності, де ви можете досліджувати світ, виконувати завдання та будувати своє поселення.
Zenith: The Last City PCVR Zenith: The Last City – це MMO RPG у віртуальній реальності, де ви подорожуєте величезним відкритим світом, б’єтеся з ворогами та виконуєте завдання.
The Mage’s Tale PCVR, PSVR The Mage’s Tale – це пригодницька RPG, де ви граєте в ролі мага і воюєте з монстрами, розв’язуєте головоломки і досліджуєте стародавні підземелля.
Green Hell PCVR Green Hell – це виживання в джунглях Амазонки, де ви боретеся за виживання, збираєте ресурси та б’єтеся з небезпеками навколишнього середовища.
Elite Dangerous PCVR Elite Dangerous – це космічна симуляція, де ви стаєте космічним пілотом, досліджуєте галактику, торгуєте і воюєте в космічних баталіях.
Subnautica PCVR, PSVR Subnautica – це пригодницьке виживання в океані-планеті, де ви досліджуєте підводний світ, збираєте ресурси та боретеся за виживання.
No Man’s Sky PCVR, PSVR No Man’s Sky – це відкрита галактична пісочниця, де ви досліджуєте нескінченні світи, торгуєте, воюєте і будуєте свою космічну базу.
Trickster VR PCVR Trickster VR – це кооперативна RPG у віртуальній реальності, де ви воюєте з монстрами і виконуєте завдання разом з іншими гравцями.

Кращі VR ігри в жанрі гонок:

Назва гри Доступні платформи Краткий опис
Dirt Rally 2.0 PCVR, PSVR Dirt Rally 2.0 – це реалістичний ралійний симулятор, в якому ви змагаєтеся на різних трасах і поверхнях в усьому світі.
Assetto Corsa PCVR, PSVR Assetto Corsa – це реалістичний автосимулятор із широким вибором автомобілів і трас, де ви можете випробувати свої навички в перегонах.
Project Cars PCVR, PSVR Project Cars – це реалістичний автосимулятор, що пропонує широкий вибір автомобілів і трас, де ви можете випробувати азарт перегонових змагань.
iRacing PCVR iRacing – це онлайн-гоночна платформа, де ви можете змагатися з іншими гравцями в реалістичних автоперегонах і брати участь у змаганнях.
Death Lap PCVR, PSVR Death Lap – це аркадна гоночна гра у VR, у якій ви воюєте з суперниками на смертельних трасах, використовуючи зброю та пастки.
Void Racer Extreme PCVR Void Racer Extreme – це гоночна аркада у віртуальній реальності, де ви змагаєтеся на захопливих трасах у космічному оточенні.
Dash Dash World PCVR Dash Dash World – це мультиплеєрна гоночна гра в VR, в якій ви змагаєтеся з іншими гравцями на яскравих та інтерактивних трасах.
Automobilista 2 PCVR Automobilista 2 – це реалістичний автосимулятор із широким вибором автомобілів і трас, у якому ви можете відчути азарт перегонових змагань.

Кращі VR ігри в жанрі польотів/боїв:

Назва гри Доступні платформи Краткий опис
Warplanes: WW1 Fighters PCVR Warplanes: WW1 Fighters – це симулятор повітряного бою під час Першої світової війни, де ви керуєте винищувачами і воюєте в повітряних боях.
VTOL VR PCVR VTOL VR – це військовий симулятор польотів у віртуальній реальності, де ви керуєте вертикальними злітно-посадковими літаками та виконуєте різні місії.
Ace Combat 7: Skies Unknown PCVR, PSVR Ace Combat 7: Skies Unknown – це авіасимулятор із захопливим сюжетом, у якому ви берете участь в епічних повітряних боях і виконанні місій.
Microsoft Flight Simulator PCVR Microsoft Flight Simulator – це популярний симулятор польотів, у якому ви можете подорожувати всім світом і випробувати відчуття польоту у віртуальній реальності.
War Thunder PCVR, PSVR War Thunder – це багатокористувацький симулятор повітряних, наземних і морських боїв, де ви б’єтеся на різних військових машинах під час Другої світової війни.
Star Wars: Squadrons PCVR, PSVR Star Wars: Squadrons – це космічний симулятор у Всесвіті Зоряних воєн, де ви керуєте зоряними винищувачами і воюєте в космічних баталіях.
DCS World PCVR DCS World – це високо деталізований симулятор повітряних, наземних і морських боїв, що містить у собі широкий асортимент військової техніки та місій.
Ultrawings 2 PCVR, Quest Ultrawings 2 – це аркадний симулятор польотів, у якому ви керуєте різними типами літальних апаратів, виконуєте місії та досліджуєте величезний світ.
Aerofly FS 2 PCVR Aerofly FS 2 – це реалістичний симулятор польотів, що дає змогу вам випробувати відчуття польоту на різних типах літаків у красивих ландшафтах.

Кращі спортивні ігри:

Назва гри Доступні платформи Краткий опис
Echo VR PCVR, Quest Echo VR – це багатокористувацька спортивна гра в невагомості, де ви граєте в астробол і змагаєтеся в астробол.
Kayak VR: Mirage PCVR Kayak VR: Mirage – це спортивна гра віртуального веслування на каяку, де ви змагаєтеся з іншими гравцями на захоплюючих трасах.
Thrill of the Fight PCVR, Quest Thrill of the Fight – це боксерська VR-гра, в якій ви воюєте в реалістичних поєдинках з віртуальними суперниками.
RUMBLE PCVR, Quest RUMBLE – це VR-гра бойових видів спорту, у якій ви боретеся з суперниками в динамічних і захопливих поєдинках.
Walkabout Mini Golf PCVR, Quest Walkabout Mini Golf – це VR-гра міні-гольфу, де ви граєте на барвистих та інтерактивних смугах у різних місцях і змагаєтеся з іншими гравцями.
Eleven Table Tennis PCVR, Quest Eleven Table Tennis – це VR-гра настільного тенісу, де ви граєте суперниками в реалістичних матчах.

Кращі VR стратегії:

Назва гри Доступні платформи Краткий опис
Iron Guard VR PCVR Iron Guard VR – це стратегія оборони вежі у віртуальній реальності, де ви командуєте армією і захищаєте свою базу від хвиль ворогів.
Eternal Starlight VR PCVR Eternal Starlight VR – це космічна стратегія в реальному часі у віртуальній реальності, де ви керуєте флотом і воюєте за контроль над галактикою.
Battle Fleet 2 PCVR Battle Fleet 2 – це стратегія морського бою у віртуальній реальності, де ви керуєте флотом і б’єтеся в епічних баталіях у відкритому морі.
Brass Tactics PCVR Brass Tactics – це стратегія в реальному часі у віртуальній реальності, де ви керуєте армією і воюєте з суперниками на фантастичних полях битви.
Skyworld PCVR Skyworld – це гібридна стратегія в реальному часі та покрокова стратегія у віртуальній реальності, де ви керуєте своїм королівством і воюєте з іншими гравцями.
Final Assault PCVR, PSVR Final Assault – це стратегія в реальному часі у віртуальній реальності, де ви керуєте армією і боретеся з суперниками під час Другої світової війни.
The Curious Tale of the Stolen Pets PCVR, Quest The Curious Tale of the Stolen Pets – це барвиста і чарівна VR-гра, в якій ви досліджуєте світ і вирішуєте головоломки, щоб повернути вкрадених вихованців.
Cosmic Trip PCVR Cosmic Trip – це стратегія віртуальної реальності, в якій ви будуєте і захищаєте базу на далекій планеті, воюєте з ворогами і розвиваєте свої ресурси.
Tethered PCVR, PSVR Tethered – це покрокова стратегія у віртуальній реальності, в якій ви керуєте групою альтруїстів і допомагаєте їм вижити на віддалених островах, вирішуючи головоломки та виконуючи завдання.
Defense Grid 2 PCVR Defense Grid 2 – це стратегія оборони вежі, в якій ви розміщуєте зброю і захищаєте базу від ворогів, що наступають.

У коментарях можете поділитися своїми іграми та добірками.

Heilung
Heilung

"Хто володіє інформацією - той володіє світом"

Add a comment