Новий Pimax Reality 12K QLED

PimaxRealityKQLED

Нова автономна гарнітура була представлена компанією Pimax. Яка, ймовірно, з’явиться в продажу 2022 або на початку 2023 року. Це найбільш просунута гарнітура з усіх, що ми бачили на даний момент.

Характеристики Pimax 12K

VR Шолом оснащений двома 6К-LED панелями, які мають міні-світлодіодне підсвічування і 4400 компонентами для обмеженого затемнення. Порівняно з попереднім поколінням збільшили горизонтальне поле зору FOV на 30° порівняно з минулою моделлю. Це дало кут огляду у 210°. Збільшилося і вертикальне поле зору, зараз воно становить 135°.

Це гібридний пристрій, що дає вам новий досвід. У Pimax VR вбудований чіп Qualcomm XR-2, який дозволяє використовувати його як автономний пристрій. Гарнітуру можна використовувати для прийому прямого сигналу від вашого графічного процесора через два з’єднання Display Port 1.4 або передавати контент з вашого комп’ютера через WiGig.

Компанія повідомила про те, що вони також запропонують аксесуар з датчиками Steam VR від Valve, для всіх кому потрібна виняткова точність. У гарнітурі є кілька біометричних систем відстеження.

Ціна Pimax Reality 12K QLED

Швидше за все ціна буде 2399 доларів, але не факт, що це буде офіційний цінник. Але обіцяють усім знижку хто має пристрої зі старого покоління.

Heilung
Heilung

"Хто володіє інформацією - той володіє світом"

Add a comment