ЯК ОНОВИТИ META QUEST (OCULUS) ?

UPDATEMETA,OCULUS,QUEST

Сьогодні розповім і поясню, як оновити гарнітуру віртуальної реальності Oculus Quest 2 і можливо майбутню гарнітуру Meta Quest 3.

Як оновити Meta Quest (Oculus) 2 ?

Гарнітура Meta (Oculus) Quest призначена для самостійного оновлення за допомогою Wi-Fi з’єднання, але це не означає, що процес завжди працює так як потрібно. Не виключено, що гарнітура застаріла, ви можете перевірити наявність оновлень і примусово встановити їх у будь-який час.

Для виконання цієї процедури вам буде потрібно надіти гарнітуру Quest. Прочитайте цю процедуру повністю заздалегідь або попросіть кого-небудь прочитати вам інструкції.

Ось як перевірити наявність оновлень у Quest і встановити їх за необхідності:

1. На правому контролері натисніть кнопку Oculus, щоб відкрити меню.

2.  Оберіть налаштування (значок шестерні).

Меню Oculus Quest

3. Наведіть правий покажчик на стовпчик “Settings” і за допомогою великого пальця прокрутіть меню “Налаштування”.

Налаштування

4. Оберіть « About ».

Детальніше Meta

5. Оберіть « Download », « Install » або « Install Update ».

Встановлення Oculus Quest

Як увімкнути автоматичне оновлення для Meta Quest (Oculus) 2 ?

Якщо ви віддаєте перевагу автоматичному отриманню оновлень і втомилися виконувати оновлення вручну, ви можете ввімкнути автоматичні оновлення в застосунку Meta Quest на своєму телефоні. Якщо ви ввімкнете цей параметр, гарнітура Quest автоматично завантажить і встановить оновлення, щойно їх буде випущено.

Цей параметр доступний не для всіх гарнітур. Якщо ви не бачите цю опцію у своєму додатку, за замовчуванням оновлення виконуються автоматично. Зв’яжіться зі службою підтримки, якщо вам потрібна додаткова інформація.

Вот як увімкнути або відключити автоматичне оновлення для Quest:

1. Відкрийте застосунок Meta Quest на телефоні та натисніть “Settings“.

2. Виберіть гарнітуру, яку хочете оновити.

3. Торкніться ” More Settings ” .

 Оновлення Meta Quest

4. Торкніться ” Advanced Settings “.

5. Оберіть ” Update Software Automatically “.

Якщо перемикач Автоматичне оновлення програмного забезпечення увімкнено, автоматичні оновлення увімкнено.

Що робити, якщо шолом не оновляться?

На випадок якщо ви пропустили оновлення, увімкнення автоматичних оновлень або примусова зміна вручну – зазвичай вирішує проблему. Щоб виправити помилки або ввімкнути автоматичне оновлення, вам може знадобитися зв’язатися з Meta для отримання додаткової підтримки. Ці параметри відсутні в деяких гарнітурах без офіційного пояснення.

Рішення:

Підключіть Quest або Quest 2 до мережі: якщо ви застрягли на початковому оновленні, часто проблема полягає в низькому рівні заряду. Переконайтеся, що ви використовуєте зарядний пристрій, що входить до комплекту постачання гарнітури, або сумісну альтернативу.

  • Зарядка гарнітури : одного підключення гарнітури може бути недостатньо. Якщо це не вирішити проблему, дайте гарнітурі заряжатися не менше 30 хвилин і подивіться, працює чи оновлення.
  • Перезагрузите гарнітуру . У разі збоя або зависання оновлення перезавантаження гарнітури часто дозволяє завершити оновлення.
  • Перевірте свою установку Wi-Fi. Переконайтеся, що Quest підключений до діючої робочої мережі Wi-Fi. Переконайтеся, що у нього правильний пароль і що гарнітура знаходиться досить близько до маршрутизатора для надійного підключення.
  • Сброс настроек гарнитуры до заводских настроек . У крайньому випадку ви можете закинути налаштування Oculus Quest або Oculus Quest 2 до заводських налаштувань.

Під час скидання буде видалено всі дані, включно з даними збереження, і гарнітура повернеться до початкового заводського стану.

Переконайтеся, що він заряжен, і він повинен оновитися до останньої прошивки при налаштуванні.

Коротка інструкція

У Quest натисніть кнопку Oculus ⯈  виберіть Settings ⯈ About ⯈ Install Updates.
У приложенні перейдіть у Settings ⯈ Наш Quest ⯈ More Settings ⯈ Advanced Settings ⯈ Включіть оновлення.

Якщо у вашому Quest немає оновлення параметрів, це означає, що він призначений для автоматичного оновлення.

Heilung
Heilung

"Хто володіє інформацією - той володіє світом"

Add a comment