Фільм “Другому гравцеві приготуватися”. Дата виходу

Второму игроку приготовиться

Перший фільм від Стівена Спілберга став справжнім проривом. “Першому гравцеві приготуватися” один із тих шедеврів, після яких глядачі одразу починають шукати продовження історії, яка ще навіть не написана. Два роки минуло з моменту виходу першої частини. І нарешті з’явилися конкретні факти з приводу виходу другої частини під назвою “Другому гравцеві приготуватися”

Почнемо з того, що для екранізації продовження потрібна була книга. А її просто не існувало. Автор за рік швидко написав продовження (хоча і стверджується, що з 2015-го писав), яке отримало не найбільш схвальні відгуки. Чи жарт, першу частину писали 2011 року, а другу – 2020-го. На швидку руку вийшло зовсім не те, чого всі чекали. Та й як зараз можна здивувати глядача темою VR-технологій, коли на кожному розі нові шоломи та ігри з повним зануренням?

Сюжет фільму

Вейд відкриває новітню технологію під назвою ONI, яку свого часу створив Голлідей. Це гарнітура. Яка дає змогу повністю передавати всі почуття і відчуття в гру OASIS.  Тепер можна не просто випробувати всі п’ять почуттів, а й записати свої враження. Артеміда ж не дуже впевнена що таке відкриття можна показувати людям, адже це може призвести до невідомих наслідків, варто технології потрапити до поганих рук. Несмотря на это, Уэйд все равно представляет всему миру на обозрение ONI. После этого, как и следовало ожидать, начинается круговорот событий. Острые ощущения как наркотик, к ним очень быстро привыкаешь.

дата выхода Второму игроку приготовиться

Дата выхода «Второму игроку приготовиться»

Скажем сразу, точной даты выхода продолжения «Первому игроку приготовиться» нет. Также большинство актеров неоднозначно отвечают на вопрос «будет ли Ready Player Two?». А ведь они то должны знать. Контракты пишутся не один день, и не неделю. Только один актер, Оливия Куки, сыгравшая Артемиду в первой части, в одном интервью сказала что с ней связана ее жизнь. Скорее всего, с ее главной ролью уже есть контракт на сиквел.

Сценаристы могут столкнуться еще с одной важной проблемой – в книге упоминается так называемая «семерка», которая является воплощением музыканта Prince. Семь версий – семь эпох его жизни и карьеры. Тільки от він помер у 2016 році. До того ж був затятим противником будь-якого віртуального втілення.  Він від початку не хотів свого втілення в голограмах або відтворення свого голосу.  У разі використання Prince у фільмі режисерові доведеться відбиватися від критиків, що спочатку зіпсує екранізацію.

Щодо режисера впевненості також немає, найімовірніше Стівен Спілберг звільнить своє крісло для нового фахівця. Нові технології, новий фільм, нові ідеї – це те, що дасть змогу не провалитися “Другому гравцеві приготуватися”, на відміну від книги.

Heilung
Heilung

"Хто володіє інформацією - той володіє світом"

Add a comment